wigs for women wigs for women wigs for women wigs for women wigs for women wigs for women wigs for women wigs for women paula young wigs wigs wig shampoo short hair wigs wigs wigs
O nás - Veterinární ordinace Vlašim

Veterinární ordinace

ZÁCHRANNÁ STANICE PRO ŽIVOČICHY VLAŠIM

O nás 

V SOBOTU 1.8.2020 BUDE ORDINACE ZAVŘENÁ  !

DĚKUJI ZA POCHOPENÍ!

Vážení klienti, z důvodu rodičovské dovolené došlo, ke změně ordinačních hodin - otevřeno bude v úterý, čtvrtek a sobotu - více v sekci ordinační hodiny.

O násVítejte na stránkách veterinární ordinace při záchranné stanici pro živočichy Vlašim.

Veterinární ordinace je zaměřena na problematiku prevence, diagnostiky a léčby u psů, koček, exotických ptáků a dravců. Veterinární ordinace vznikla jako součást nového léčebného areálu při ČSOP Vlašim (www.csopvlasim.cz), jejím cílem je nejen pomáhat volně žijícím živočichům, ale také vašim čtyřnohým přátelům a ptačím svěřencům.

Ordinace se nachází na snadno dostupném místě nedaleko města Vlašim a necelých 8 km od D1 (sjezd 49 km). Po telefonické domluvě možnost návštěvy u pacienta přímo doma.

Otevřeno i v sobotu! 

 

 

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.