wigs for women wigs for women wigs for women wigs for women wigs for women wigs for women wigs for women wigs for women paula young wigs wigs wig shampoo short hair wigs wigs wigs
Ošetřující lékař - Veterinární ordinace Vlašim

Veterinární ordinace

ZÁCHRANNÁ STANICE PRO ŽIVOČICHY VLAŠIM

Ošetřující lékař

MVDr. Martina Simandlová (Vondráčková), Ph.D.

Již během studia na Veterinární a farmaceutické univerzitě Brno pravidelně absolvovala praxi na Klinice chorob ptáků, plazů a drobných savců, zaměření na exotické ptáky, dravce a v ordinaci specializované na malá zvířata.

Po úspěšném ukončení studia v roce 2010 nastoupila na prezenční formu postgraduálního studia, kde působila v ptačí ambulanci pod vedením MVDr. Viktora Tukače, CSc. Po otevření veterinární ordinace pokračovala ve studiu v dálkové formě a úspěšně studium ukončila v roce 2016. Nyní se věnuje i nadále aviární medicíně a medicíně malých zvířat. 

Od října 2011 otevření veterinární ordinace zaměřené na problematiku chorob ptáků, psů a koček a volně žijících zvířat.

 

MVDr. Petra Petrů (Kratochvílová)

Studium na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně úspěšně ukončila v roce 2018. 22491493 1969587046604490 4987034084788804765 nBěhem studia chodila pravidelně na praxe do různých veterinárních ordinací. 

Své znalosti a dovednosti se snaží neustále rozšiřovat na různých odborných kurzech a seminářích. 

V roce 2016 absolvovala také kurz a pracovní seminář Dornovy metody pro psy a kočky (jemná manuální technika, která ošetřuje opěrný aparát a reguluje chybná postavení kostí a kloubů v těle).


Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.